%4نکته درباره قیمت چسب سنگ و ویژگی هایش؟

قیمت چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

قیمت چسب سنگ خرید چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco


قیمت چسب سنگ | خرید چسب سنگ | رویال گارنت | royalgarnetco

عنوان مقاله خرید چسب سنگ
دپارتمارن اوج شید
نویسنده زهرا بهرامی
تعداد کلمات 900
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

مدل های مختلف چسب سنگ

طریقه مصرف چسب سنگ

کاربرد چسب سنگ

فهرست تصاویر

شکل 1  چسب سنگ

شکل 2 چسب سنگ

استفاده از چسب سنگ در فعالیت های ساختمان سازی و طراحی بنا امری جداناپذیر است. چسب های سنگ از ابتدای کار تا انتهای کار بکار گرفته می شوند. این چسب ها تنوع بالایی دارند و قیمت چسب سنگ ها نیز متفاوت است. و در تمام مراحل ساخت و ساز برای بهنر کردن کار از آنها استفاده می شود. از چسب سنگ در صنایع ساخت و ساز برای اتصال قطعات سخت به یکدیگر استفاده می شود. این چسب ها قابلیت چسباندن قطعات و صفحات بزرگ و آهنی را نیز دارا می باشد .با خرید چسب سنگ می توانیدآسیب ها . عیوب به وجود آمده را نیز بپوشانید. با ما (رویال گارنت royalgarnetco) همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد چسب سنگ به دست آورید.

سنگ یک ماده بسیار سخت و در عین حال شکننده است. به این معنی که در اثر ضربه شدید می تواند شکسته شود. اگر قسمت آسیب دیده یک تخته سنگ مرمر زیبا باشد ، این می تواند برای مالک آزاردهنده باشد.  خوشبختانه در صورت خرید چسب سنگ و استفاده از چسب سنگ مناسب می توان سنگ را تعمیر کرد. همچنین متوجه خواهید شد که اتصال صفحات سنگی با چسب سنگ نیز مشکلی ایجاد نمی کند. قیمت چسب سنگ ها طیف وسیعی دارد که می توانید مورد دلخواه خود را بخرید.

مدل های مختلف چسب سنگ

به طور کلی چسب سنگ ها در دو دسته خمیری و پودری وجود دارند. که از نظر حوزه کاربردو قیمت چسب سنگ نباهم تفاوت دارند. با توجه به نیاز خود باید نوع مورد نظر را انتخاب کنید .چسب خمیری: یکی از معمول ترین و پرکاربردترین انواع چسب ها هستند. قیمت چسب سنگ خمیری نیز مناسب می باشد. جرم کم این چسب ها باعث میشود . که هنگام استفاده در صنعت ساختمان سازی وزن کل ساختمان نیز به تبعه از آن کاهش پیدا کند. از این وع چسب ها بیشتر برای چسباندن قطعات به دیوار یا سقف استفاده می شود.چسب های خمیری یکی از بهترین گزینه ها برای خرید چسب سنگ می باشد. شکل 1: قیمت  چسب سنگ های با کیفیت را نشان می دهد.

قیمت چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

شکل 1قیمت  چسب سنگ

چسب پودری: این دسته از چسب ها در دو رنگ سفید و سیاه در بازار عرضه می شود . که اکثر آنها غالبا از سیمان و پلیمر ساخته شده اند.از این چسب ها بیشتر برای متصل کردن سنگ ها در کف ، نمای داخلی و دکوراسیون استفاده می شود. فرمول شیمیایی این چسب ها با نوع قبلی متفاوت است. و کاربرد و قیمت چسب سنگ نیز با نوع قبلی متفاوت است. به هر حال اگر قصد دارید در دکوراسیون داخلی یا نمای ساختمان از چسب سنگ استفاده کنید. خرید چسب سنگ پودری را به شما پیشنهاد می کنم. قیمت چب سنگ پودری با توجه به نوع برندهای مختلف متفاوت است.

طریقه مصرف چسب سنگ

برای استفاده بهینه و  گرفتن بهترین نتیجه گیری از چسب سنگ. باید نکاتی را در  زمان خرید چسب سنگ و حین استفاده از آن رعایت کرد. که رویال گارنت royalgarnetco در اینجا به بررسی آن می پردازد.

آماده سازی سطح موردنظر برای چسباندن : سطح موردنظر را تمیز کرده تا دوسطح بدون هیچ مانعی به خوبی به یکدیگر بچسبند. قیمت چسب سنگ نیز باید به صرفه باشد. تا توان خرید برای دفعات بعد را نیز داشته باشید. سنگ مرمر یکی از نرم ترین سنگ های طبیعی است. و بنابراین می تواند به سرعت آسیب ببیند. با چسب سنگی مناسب ، می توانید سنگ مرمر را به راحتی چسب بزنید. حتی نصب کاشی های سنگ مرمر نیز مشکلی ایجاد نخواهد کرد.یکی از عواملی که باعث می شود ما برای تعمیر از چسب سنگ استفاده کنیم. این است که قیمت چسب سنگ نسبت به تعویض قطعه به صرفه تر است

استفاده به اندازه از چسب سنگ: باتوجه به مقداری که نیاز دارید از داخل ظرف چسب بردارید و مخلوط را درست کنید. پس از یکنواخت شدم مخلوط مورد نظر یک ربع قبل استفاده هاردنر یا سخت کننده را به مخلوط اضافه کنید. توجه کنید که میزان هاردنر نباید خیلی زیاد باشد .وگرنه مخلوط خراب می شود. حدود یک درصد از کل حجم مخلوط برای اضافه کردن هاردنر کافی است. شما می توانید با خرید چسب سنگ تا دفعات از آن استفاده کنید. شکل2: نحوه انتخاب و خرید  چسب سنگ را نمایش می دهد.

خرید چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

شکل 2خرید  چسب سنگ

کاربرد چسب سنگ

چسب سنگ برای سنگ مرمر :برای چسباندن سنگ مرمر ، به چسب سنگ مناسب نیاز دارید. این بستگی به استفاده مورد نظر و محیط اطراف سنگ دارد. همچنین باید از قبل در نظر بگیرید که آیا چسب باید پر کننده باشد یا خیر. در این مورد ، شما نیازی به خرید چسب سنگ خالص ندارید . بلکه به یک ترکیب چسبنده و تراز کننده ترکیب نیاز دارید. عامل دیگر وزنی است که سنگ طبیعی باید تحمل کند. اگر کاشی های کف مرمر گذاشته اید . برای خرید چسب سنگ باید قابلیت تحمل وزن را در نظر داشته باشید. در کاربردهای بیرونی ، مقاومت زیاد در برابر آب و هوا و اشعه ماوراء بنفش برای یک درز چسبنده با دوام ضروری است.

دستورالعمل  رویال گارنت royalgarnetco  برای چسباندن سنگ مرمر : ابتدا محل موردنظر را برای چسباندن تمیز کنید. با دقت هرگونه آلودگی و گرد و غبار را با یک برس مسواک بزنید یا برای مناطق چسبیده بزرگتر از یک برس دستی استفاده کنید. اگر نواحی که باید چسبانده شوند تمیز هستند ، چسب را در مکانی آزمایش کنید که برای ناظر فوراً مشخص نیست – به عنوان مثال ، در قسمت زیرین. این امر باعث می شود که چسب تغییر رنگ ناخوشایند روی سنگ مرمر ایجاد کند. قیمت چسب سنگ ها به دلیل وجود ویژگی ها ی اضافه ممکن است متغیر باشد.

به طور کلی چند مدل چسب سنگ داریم؟

به طور کلی چسب سنگ ها به دو دسته خمیری و پودری تقسیم می شوند.

قبل از استفاده از چسب سنگ باید چه کاری انجام دهیم؟

قبل از استفاده باید سطح موردنظر را از آلودگی ها پاک کنیم.

ایا می توان برای سنگ مرمر از چسب سنگ استفاده کرد؟

بله می توان و با استفاده از چسب سنگ می توان منافذ باز را پوشاند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *