%4نکته مهم در هنگام خرید چسب سنگ چیست؟

خرید چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

خرید چسب سنگ قیمت چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco


خرید چسب سنگ | قیمت چسب سنگ | رویال گارنت | royalgarnetco

عنوان مقاله انواع چسب سنگ
دپارتمارن اوج شید
نویسنده زهرا بهرامی
تعداد کلمات 900
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست تصاویر

انواع مختلف چسب سنگ

چسب کاشی

انواع چسب سنگ بر اساس قابلیت

فهرست تصاویر

شکل 1  چسب سنگ

شکل 2 چسب سنگ

برای استفاده از چسب سنگ دلایل زیادی وجود دارد. و فقط محدود به یک دلیل نیست. شاید شما کارفرمای یک شرکت ساخت و ساز باشید .و مشتری از شما خواسته که دیزاین و طراحی ساختمان بر عهده شما باشد. یا شاید تکه ایی از کاشی یا سرامیک خانه تان آسیب دیده است. یا شکسته شده است و شما می خواهید ان را تعمیر کنید. در همه موارد اگر چگونگی کار با چسب سنگ را ندانید. و ندانید برای خرید چسب سنگ به کجا باید مراجعه کنید. و اطلاعی از قیمت چسب سنگ و ویژگی های دیگر ندارید.شاید کار شما کمی سخت شود. اما در رویال گارنت royalgarnetco ما برای شما اطلاعاتی را اماده کردیم. که کار شما را راحت تر می کند.

سنگ یکی از مواد طبیعی موجود در طبیعت می باشد. اکثر تصوراتی که همه مردم از سنگ دارند. یک جسم سخت و سفت می باشد. درست است که سنگ چنین ویژگی هایی دارد. اما بدین معنا نیست که هر گز آسیب نبیند. چرا سنگ هم اگر در شرایط نامطلوب و سخت قرار بگیرد به مرور زمان آسیب می بیند. حال باید به دنبال راهی باشید که این ترک خوردگی ها و شکستگی هارا ترمیم کنید. خرید چسب سنگ راهکاری است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم. قیمت چسب سنگ نیز از هر نظر کمتر از تعویض سنگ می باشد. شکل1: تصویری در مورد خرید  چسب سنگ را نشان می دهد.

خرید چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

شکل 1 خرید  چسب سنگ

انواع مختلف چسب سنگ

پیش از خرید چسب سنگ باید با انواع آن آشنا باشید. قیمت چسب سنگ هر نوع با نوع دیگر متفاوت است. چسب سنگ محصولی می باشد که از سیمان و مواد افزودنی دیگر.که تمامی این موارد باعث خاصیت چسبندگی سریع آن می شود ساخته شده است. چسب سنگ ها به تنهایی نباید مورد استفاده قرار بگیرند. و باید همراه سخت کننده استفاده شود.درغیر این صورت کاری را از پیش نمیبرید. البته نباید از سخت کننده بیش از حد استفاده کرد. یک صدم از حجم کل چسب برای برداشتن سخت کننده کافی است. سخت کننده باعث می شود که چسبندگی بیشتر شود. و همچنین عملیات خشک شدن زودتر انجام شود.

چسب کاشی

یک نوع از چسب سنگ می باشد. با خرید چسب سنگ کاشی قادر خواهید بود دو ماده یا دو سطح را به هم متصل کنید .این چسب نیز دو نوع مختلف دارد که در ادامه رویال گارنت royalgarnetco به بررسی آنها خواهد پرداخت. پس اگر به خواندن این مقاله علاقه دارید تا انتها با ما همراه باشید. قبل از اینکه از چسب کاشی برای اتصال استفاده شود. از مخلوط ماسه و سیمان و دیگر موارد استفاده می شود. و بعد از ان هنگامی که این ترکیب خشک شد. از چسب کاشی برای اینکه اتصال ایجاد شده محکم تر باشد استفاده می شود. قیمت چسب سنگ کاشی نیز بسته به مدل های مختلف آن متفاوت می باشد. چسب کاشی در دو مدل چسب کاشی خمیری و چسب کاشی پودری در بازار عرضه می شود.

چسب کاشی خمیری: این چسب کاشی چسبندگی بیشتری نسبت به نوع پودری خود دارد. این چسب نیز برای استفاده در مکان هایی می باشد که با رطوبت سر و کار دارد. خرید چسب سنگ در مکان هایی مثل دیوارهای استخر کاربرد بیشتری دارد. و در برابر نفوذ آب عایق خوبی نسبت به نوع پودری خود می باشد. قیمت چسب سنگ خمیری در مقایسه با نوع بعد از خود کمی بیشتر است.

چسب کاشی پودری: این چسب سنگ نیز مانند چسب خمیری برای اتصال دو سطح مثل دو سرامیک استفاده می شود. تفاوت ان با چسب کاشی خمیری این است. که برای استفاده باید ان را در اب حل کرد و محلول به دست امده را برای چسباندن استفاده کرد. البته لازم به ذکر است که قیمت چسب سنگ پودری نسبت به خمیری کمتر است. پس شاید گزینه خوبی برای خرید چسب سنگ باشد. شکل:2 قیمت  چسب سنگ را نشان می دهد.

خرید چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

شکل 2 قیمت  چسب سنگ

انواع چسب سنگ بر اساس قابلیت

چسب سنگ ضد آب:  همانطور که از اسم این چسب مشخص است. این چسب قابلیت ضدآب بودن را دارد. و قادر است در مقابل نفوذ آب مقاومت کند. کاربرد این چسب ها بیشتر در مکان هایی است که با آب سروکار دارد. یا در معرض رطوبت قرار دارد.برای مثال در مکان هایی مثل آشپزخانه ، حمام، سرویس بهداشتی یا استخر ها از این چسب استفاده می شود. قیمت چسب سنگ ضد اب از نوع معمولی آن بیشتر است. اما با خرید چسب سنگ ضدآب از رویال گارنت royalgarnetco کار خود را بیش از پیش تضمین می کنید.

چسب کاشی مقاومت پذیر در برابر گرما: کاربرد این چسب ها در مکان هایی است. که دما بیش از حد، نسبت به جاهای دیگر زیاد است. چون دمای خیلی بالا مثلا دمای آتش قادر است. به چسب های معمولی اسیب برساند. و اثر انهارا از بین ببرد. پس توصیه ما به شما خرید چسب سنگ مقاوم در برابر گرما و استفاده از آن در مکان های ذکر شده می باشد. البته این نکته لازم به ذکر است. که قیمت چسب سنگ مقاوم در برابر گرما بیشتر از نوع معمولی آن است.

آیا سنگ هم آسیب می بیند؟

بله سنگ هم اگر در شرایط سخت قرار بگیر با گذشت زمان اسیب می بیند.

چسب سنگ از چه چیزهایی ساخته شده است؟

از سیمان و مواد افزودنی ساخته شده است.

نسبت سخت کننده باید چقدر باشد؟

یک صدم از کل حجم چسب سنگ برای استفاده از سخت کننده کافی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *