!5قیمت ماستیک به چه عواملی بستگی دارد؟

ماستیک کناف | رویال گارنت

ماستیک کناف | رویال گارنت


ماستیک کناف | قیمت ماستیک | رویال گارنت | royalgarnet

 

عنوان : ماستیک  کناف چه قابایت هایی دارد؟
نویسنده : فریبا حقیقیان فرد
دپارتمان: اوج شید
تعداد کلمات : 968
زمان مطالعه : 9 دقیقه

فهرست مطالب :

ماستیک  کناف چیست و چه کاربرد هایی  دارد ؟

از دیگرماستیک ها برای چه کاری استفاده میکنند؟

مزیت های دیگر ماستیک  کناف شامل چه چیزهایی میباشد؟

بتونه ماستیک کناف جهت انجام  چه  کاری استفاده میشود؟

موارد کاربرد بتونه ماستیک کناف شامل چه چیزهایی میباشد؟

پودر ماستیک  چه زمانی مورد استفاده واقع میشود؟

بتونه درزگیر چیست و چه کاربردی دارد؟

ترکیبات بتونه درزگیر شاما چه چیزهایی میباشد؟

فهرست تصاویر :

شکل 1:ماستیک کناف

شکل 2:قیمت ماستیک

 

ماستیک  کناف چیست و چه کاربرد هایی  دارد ؟

این محصول برای آب بندی مورد استفاده واقع میشوند . و انواع متفاوتی دارند. برای مثال میتوان به  ماستیک های قیر گرم اجرا ، ماستیک قیری سرد اجرا  اشاره کرد. همچنین ماستیک پلی یورتان ، ماستیک سیلکون، ماستیک اکرولیکی ، ماستیک پلی سولفید و … می باشد. این کلا با توجه به نوع خودش دارای کارکردهای متفاوتی هست . بعضی از ماستیک ها مخصوص  آب بندی کانال های آب و فاضلاب می باشند. بعضی دیگرازآنها مخصوص آب بندی مخازن آب و فاضلاب می باشند یا کف سازی ها. و انواع دیگرمخصوص آب بندی کانالهای آبیاری می باشند. بعضی دیگر از ماستیک دارای خواصی مانند مقاومت در برابر مواد نفتی  میباشند.بهترین قیمت ماستیک را در رویال  گارنت تجربه کنید .

از دیگرماستیک ها برای چه کاری استفاده میکنند؟

به جز ماستیک کناف بعضی دیگر برای  ترمیم ترکهای آسفالت کاربرد دارند.  نوعی دیگری از ماستیک جهت آب بندی دور پنجره ها و استفاده های  سبک به کار برده می شود . با توجه به نوع و کیفیت در عملکرد های متفاوتی در آب بندی دارند. و با توجه  به نوع اجرا به دو نوع ماستیک های سرد اجرا و ماستیک های گرم اجرا متمایز میشوند . این کار مربوط به درجه حرارت استفاده  مواد در زمان اجرا می باشد . چراکه درهنگام اجرای آن باید شرایط ایمنی به خوبی  مورد توجه قرار گیرد . ( برای مشاهده بهترین قیمت ماستیک سایت رویال گارنت را از دست ندهید .)  باید توجه داشت که در زمان اجرای آن گرم اجرا دمای کار بیش از حد زیاد نباشد. زیرا باعث سوخته شدن آن میگردد. و اینکه  سطح زیر کار اجرای ماستیک ها باید تمیز و پاکیزه باشد. همچینین باید صبر کنید  تا بسته به نوع محصول قبل بهره برداری کیورینگ ماستیک مورد نظر تمام شده باشد .

مزیت های دیگر ماستیک کناف شامل چه چیزهایی میباشد؟
چسبندگی بسیار زیاد به انواع مصالح ساختمانی .مانند  بتن ، سنگ ، انواع فلزات و….  درصد ازدیاد طول زیادحفظ قابلیت انعطافپذیری در گرمای شدید و یخبندان . مقاومت دربرابرعوامل محیطی .مقاومت در برابر تابیدن نور خورشید . قابلیت رنگ پذیری با انواع رنگهای حلال دار یا محلول در آب بدون انقباض و شره .سمی نبودن  و قابل کاربرد در کنار آب آشامیدنی.( در سایت  رویال  گارنت  باصرفه ترین قیمت ماستیک را مشاهده کنید .).درادامهشکل 1:ماستیک کناف  مشاهده نمایید:

ماستیک کناف | رویال گارنت

شکل 1:قیمت ماستیک

بتونه ماستیک کناف جهت انجام  چه  کاری استفاده میشود؟
بتونه ماستیک  کناف برای به وجود آوردن سطح صاف و جلوگیری از به وجود آمدن حالت سایه روشن است  . همچنین جهت جلوگیری از ظاهر شدن محل درزها (که در نتیجه  اختلاف نوع مصالح زیر رنگ است ) . پس از عملیات درزگیری و قبل از رنگ آمیزی بتونه ماستیک کناف استفاده میشود که قیمت ماستیک با توجه به نوع آن متفاوت میباشد .

موارد کاربرد بتونه ماستیک  کناف شامل چه چیزهایی میباشد؟

بتونه ماستیک  کناف به صورت آماده مصرف به فروش میرسد . و از آن می توان برای موارد ذیل استفاده کرد : بتونه ماستیک  کناف برای  درزگیری صفحات روکش دارگچی با نواردرزگیر. بتونه ماستیک  کناف برای پوشش تمام سطوح پس از تمام شدن مراحل درزگیری میباشد . که ماستیک کاری نامیده می شود. با استفاده از بتونه ماستیک

کناف می توان از ایجاد حالت سایه روشن جلوگیری کرد . که این سایه روشن ها حاصل از اختلاف نوع مصالح زیر رنگ و میزان جذب رنگ متفاوت آنهاست .قیمت ماستیک اماده نسبت به انواع دیگر متاوت است .

پودر ماستیک  چه زمانی مورد استفاده واقع میشود؟
پودر ماستیک پس از عملیات درزگیری و قبل از رنگ آمیزی به استفاده میشود . پودر ماستیک برای نصب صفحات روکش دار گچی و صفحات پوشش یافته  به کار برده میشود . همچنین عایق های فوم پلی استایرین و یا پشم سنگ بر روی تیغه های آجری،بتنی،سفالی،سیپورکس،هبلکس و دیواره های گچی مورد استفاده ی باشد. پودر ماستیک جهت بهبود خواص صوتی و حرارتی دیوار موجود و به عنوان گچ و خاک و سفیدکاری استفاده میشود .بهترین قیمت ماستیک را royalgarnet  تجربه کنید .

بتونه درزگیر چیست و چه کاربردی دارد؟
بتونه درزگیریا ماستیک  کناف  شامل  گچ مخصوص و مواد افزودنی  میباشد. که به شکل پودرآماده ترکیب با آب عرضه می شود .بتونه درزگیر برای درزگیری درز بین صفحات روکش دار گچی و محل پیچ ها به کار میرود . بتونه برای بتونه کاری با نوار کاغذی یا نوار مخصوص در ساخت و ساز خشک استفاده میشود . بتونه درزگیر به صورت لایه های نازک برای درزگیری صفحات روکش دار گچی پس از نصب به کار برده میشود . و یا تعمیرات سطح های آسیب دیده صفحات روکش دار گچی، به کار میرود.  همچنین قیمت ماستیک  کناف با توجه به انواع آن متفاوت میباشد .همچنین پر کردن درزها و سوراخ های قطعات بتونی مورد استفاده قرار میگیرد . بتونه کاری سطوح بتونی و سفید کاری دیوارک های گچی با کمترین ضخامت از دیگر کاربردهای بتونه ماستیک میباشد.در ادامهشکل 2:قیمت ماستیکمشاهده نمایید:

قیمت ماستیک | رویال گارنت

شکل 2 : قیمت ماستیک

ترکیبات بتونه درزگیر شامل چه چیزهایی میباشد؟

ماده اصلی بتونه درزگیر، گچ به شکل پودر می باشد.  که ضمن ترکیب با افزودنی ها به کیفیت مود نیاز جهت استفاده برای نازک کاری سطوح رسیده است. بهترین قیمت ماستیک کناف را با رویال گارنت  در سایت royalgarnet  تجربه کنید .

ماستیک کناف چه مزایایی دارد؟

ماستیک کناف برای زیبا تر شدن عملیات کناف کاری میباشد .

ماستیک کناف در واقع برای چه کاری میباشد؟

جهت آب بندی میباشد .

آیا ماستیک کاربردهای مختلفی دارد؟

بله بسته به نوع ماستیک دارای کاربردهای مختلفی میباشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *