%5 نکته درباره قیمت چسب سنگ و کاربردهایش؟

قیمت چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

قیمت چسب سنگ خرید چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco


قیمت چسب سنگ | خرید چسب سنگ | رویال گارنت | royalgarnetco

عنوان مقاله قیمت چسب سنگ
دپارتمارن اوج شید
نویسنده زهرا بهرامی
تعداد کلمات 900
زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست مطالب

ویژگی های چسب سنگ

اطلاعات چسب سنگ و قیمت آن

برندهای مختلف چسب سنگ

نکات ایمنی حین استفاده از چسب سنگ

فهرست تصاویر

شکل 1  چسب سنگ

شکل 2  چسب سنگ

چسب سنگ یا stone glue یکی از وسایل پرکاربرد در ساختمان سازی می باشد. که از ان برای چسباندن سنگ ها به یکدیگر استفاده  می شود. گاهی، برای این سنگ هارا به هم می چسبانند تا استحکام و مقاومت ان هارا زیاد کنند. در مواقع دیگر فقط به این دلیل از چسب سنگ استفاده می کنند که طرح یا شکل موردنظر را ایجاد کنند. از این محصول برای چسباندن انواع سنگ ها، قطعات سیمانی و قطعات آهنی از پیش ساخته استفاده می شود. این چسب هم مانند هر چسب دیگری انواع مختلفی دارد که قیمت چسب سنگ نیز براساس آن متفاوت است. که متناسب با کاربرد می توان اقدام به خرید چسب سنگ موردنظر کرد. رویال گارنت royalgarnetco در اینجا اطلاعاتی در مورد چسب سنگ برای شما ارائه می دهد.

ویژگی های چسب سنگ

یکی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت بیش ازحد چسب سنگ شده است.و خرید چسب سنگ هایی با این قابلیت را زیاد کرده است. استقامت و پایداری ان در برابر تغییرات جوی و اب هوایی و دیگر عوامل فرسایش می باشد. چسب سنگ این قابلیت را دارد که پس از خشک شدم مقاومت خود را در هوای سرد یا گرم حفظ کند. مورد مهم دیگر درمورد چسب سنگ این است که . پس از خشک شدن ان بر روی سطوح هیچکدام یک از حلال های شیمیایی قادر به از بین بردن آن نمی باشند. فرقی نمی کند در چه موقعیتی مثلا در روز سرد یا روز گرم از آن استفاده کنید به محض اینکه از این محصول استفاده کنید به سرعت خشک می شود. قابلیت رنگ کردن چسب سنگ به رنگ دلخواهتان در ساختمان سازی از کاربردهای مهم آن است. همچنین شما می توانید در صورت نیاز جاهایی را که نیاز به تراشکاری داشت را بتراشانید. .البته قیمت چسب سنگ هایی با این قابلیت بیشتر خواهد بود. شکل 1: قیمت  چسب سنگ های با کیفیت را نشان می دهد.

قیمت چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

شکل 1قیمت  چسب سنگ

اطلاعات چسب سنگ و قیمت آن

برای خرید چسب سنگ موردنیازتان ابتدا لازم است با انواع آن آشنا شوید. چرا که بر اساس کاربردشان  انواع مختلفی دارند و قیمت چسب سنگ نیز متفاوت خواهد بود. هاردنر چسب سنگ، چسب سنگ اپوکسی، میکا، کاشی، چسباندن، جلا سنج، راگا، جلاسنج، سرامیک، سنگ آنتیک، اپوکسی، چسبی، هاردنر، بیتا، سنگ جلاسنج، بتن، چسب سنگ فوری، چسب سنگ مرمر، چسب سنگ بی رنگ، چسب سنگ کوچک، انواع مختلف برای خرید چسب سنگ می باشند. همانطور که گفته شد قیمت چسب سنگ ها متفاوت هستند که رویال گارنت royalgarnetco در اینجا به برخی از آنها می پردازد.

چسب سنگ دو جزئی مگاپوکسی : 660,000 هزار تومان

چسب سنگ راگا یک کیلویی : 47,000 هزارتومان

چسب سنگ مرمر راگا یک کیلویی : 62,000 هزار تومان و…

خرید چسب سنگ یکی از کارهایی است که باید از قبل اطلاعات کافی راجب هر محصول مثل قیمت چسب سنگ و کاربردش را بدانیم و سپس اقدام به خرید کنیم. شکل2: نحوه انتخاب و خرید  چسب سنگ را نمایش می دهد.

خرید چسب سنگ رویال گارنت royalgarnetco

شکل 2 خرید  چسب سنگ

برندهای مختلف چسب سنگ

در بازار انواع مختلفی برای خرید چسب سنگ وجود دارد. که هرکدام از انها توسط برندهای مختلف عرضه شده اند. در اینجا به شما برندهای مرغوب و باکیفیت چسب سنگ را معرفی می کنیم. که براساس قیمت چسب سنگ می توانید نوع موردنظر خود را انتخاب کتید.  برندهای ، راگا، بیتا ، جلا سنج و میکا جزو پرفروش ترین مارک های چسب سنگ در بازار می باشند . که در این میان  چسب سنگ جلاسنج توانسته است علاقه مندان بیشتری را به خود جذب کند. علت محبوبیت این چسب سنگ مقاومت بسیار زیاد ان در برابر اب و سرما و گرما می باشد. استفاده از چسب سنگ مرغوب و با کیفیت امری مهم می باشد. با توجه به اینکه امروزه بازار از مواد بی کیفیت پر شده است. به شما توصیه می کنیم برای خرید چسب سنگ از یک فرد متخصص یا استاد در این زمینه کمک بگیرید. تا انتخاب عالی از نظر قیمت چسب سنگ ، مرغوبیت و.. را برای در نظر بگیرد.

نکات ایمنی حین استفاده از چسب سنگ

رویال گارنت royalgarnetco  نکاتی را حین استفاده از چسب سنگ برای شما شرح می دهد. که رعایت آنها الزامی است. سعی کنید تا حد ممکن هنگام استفاده از چسب سنگ در فضای آزاد باشید. اگر برایتان مقدور نبود حتما در جایی استفاده کنید که تهویه مناسبی داشته باشد. هنگام استفاده از چسب سنگ از دستکش محافظ و همچنین عینک محافظ  استفاده کنید .تا حد امکان سعی کنید چسب با پوست شما برخوردی نداشته باشد. در حین استفاه از چسب از مواد اشتعال زا دوری کنید و دخانیات استفاده نکنید. ظرف حاوی چسب را در دمای مناسب نگهداری کنید . و دور از دسترس اطفال باشد. اگر به هر دلیلی چسب با پوست یا چشم شما برخوردی داشت فورا محل مورد نظر را با آب سرد بشویید. و در اسرع وقت به پزشک مربوطه مراجعه فرمایید. هنگام خرید چسب سنگ اطلاعات و ویژگی های ان را مطالعه کنید. براین گمان نباشید که اگر قیمت چسب سنگ بالا باشد کیفیت آن نیز خوب خواهد بود.

کاربرد چسب سنگ در چه صنایعی می باشد؟

در صنایع ساختمان سازی و دیزاین از چسب سنگ استفاده می شود.

چسب سنگ چه ویژگی هایی دارد؟

استقامت و پایداری در برابر تغییرات آب و هوایی، زود خشک شدن و .. از ویژگی های چسب سنگ می باشد.

چندمورد از نکات ایمنی حین ستفاده از چسب سنگ را بنویسید.

در فضای باز استفاده کنید. از تماس آن با پوست خودداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *