6عنوان $ مقاله انواع خرید چسب سنگ چسب های ساختمانی؟

خرید چسب سنگ رویال گارنت

خرید چسب سنگ رویال گارنت


خرید چسب سنگ | چسب یووی | رویال گارنت | royalgarnetco

عنوان چسب سنگ
نویسنده سیروس سلیمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 920
زمان مطالعه 9دقیقه

فهرست مطالب

انواع چسب سنگ های صنعتی و کاربرد و مصارف آن!

کاربرد ورعایت نکات ایمنی  وروش استقاده از آن چگونه است؟

ترکیبات چسب های خمیری و پودری وخصوصیات فیزیکی آنها!

نکات ایمنی استفاده از چسب سنگ هنگام استفاده از آن:

تعدادی از چسب سنگ های موجود در بازار ایران چیست؟

چسب سنگ آنتیک و خریدن چسب سنگ را بیان نمایید؟

چسب سنگ ملیکا  و خریدن چسب سنگ را بدانید؟

فهرست تصاویر

شکل 1:خرید چسب سنگ

شکل 2:چسب یووی

انواع چسب سنگ های صنعتی و کاربرد و مصارف آن!

 کاربرد ورعایت نکات ایمنی  وروش استقاده از آن چگونه است؟

خرید چسب سنگ چسب سنگ یک نوع پلی‌استر دو جزئی است که بعد از مخلوط شدن  سطوح را به هم می‌چسباند. چسب یووی از آن جهت کارهای ساختمانی ونما کاری استفاده میشود استفاده از آن مزایای زیادی دارد. رویال گارنت نه تنها کیفیت انجام پروژه به میزان چشمگیری افزایش می‌یابد بلکه  زمان ساخت پروژه نیزکاهش پیدا میکند. royalgarnetco مقاومت آن در برابر خوردگی  و آب بسیار بالا بوده واستحکام نما افزایش می یابد.  فرقی نمی کند که در چه دمایی و یا در چه فصلی از سال استفاده شود. بعد ازاستفاده زود خشک می شود و پایداری و استحکام آن تا چند برابرافزایش پیدا میکند. در شکل 1:خرید چسب سنگ مشاهده نمایید.

خرید چسب سنگ رویال گارنت

خرید چسب سنگ رویال گارنت

شکل 1:خرید چسب سنگ

استفاده از آن مشکل نیست لیکن چندین نکته را  باید رعایت کنید تا به نتیجه خوبی برسید. چسب یووی مهمترین نکته ای که زمان استفاده ازچسب سنگ حتما رعایت کنید آماده کردن سطح مورد نظرجهت چسباندن سنگ است.

  • سطح موردنظر را ازنظرآلودگی وگرد و غبارپاک نمایید.
  • سطح مذکوراگر سیمانی باشد چند بار با آب آنرا خیس کنید.
  • اگر محل چسباندن سنگ کاشی باشد، باید با تیشه روی سطح کاشی‌ها ناهمواری ایجاد کنید.

مصرف هارد نر, یک درصد حجم چسب سنگ است به ازای یک کیلو گرم چسب ده گرم هاردنر استفاده کنید. آن را به هم بزنید تا یکنواخت شود سپس 15 دقیقه قبل از مصرف ،هارد نر را اضافه کنید. مخلوط  درست شده را با فرچه به شکل یکنواخت وبطور عمودی و افقی بر روی سطح  بکشید. اینکارباعث میشود سطح مورد نظرکاملا با چسب  پوشانده شود و کیفیت کار را بالا میبرد. سنگ‌  را روی سطح  گذاشته  سپس با  چکش پلاستیکی به آن‌ ضربه هایی بزنید تا در جای خودش قرار بگیرد. اگرتصمیم به تغییر محل قرارگیری سنگ داشتید 10 دقیقه فرصت دارید آنرا جابجا کنید.

ترکیبات چسب های خمیری و خرید چسب سنگ وخصوصیات آنها!

چسب خمیری یکی از بهترین چسب سنگ ها برای چسباندن قطعه های ساختمانی به دیوار و کف می باشد. میتوان گفت دلیل محبوبیت استفاده از آن در ساختمانها کم جرم بودنش میباشد. رویال گارنت زمانیکه از مصالح با کیفیت و جرم سبک استفاده گردد، وزن کل ساختمان کاهش پیدا میکند. royalgarnetco که راه حلی برای کم کردن بار اضافی و مرده ساختمان است. این محصول در برابرفشارهای محیطی و تغییرات دمای هوا مقاومت خوبی دارد. ازآن برای چسباندن کاشی و سنگ در انواع مختلف و سفال استفاده نمود.

 چسب پودری  مخلوطی از سیمان و پلیمر می باشد و در دو رنگ مختلف عرضه میشود. خرید چسب سنگ  هر نوع سرامیک و کاشی و سفال وسنگ را در داخل و نما و ساختمان با آن اتصال داد. چسب یووی برای چسباندن مرمریت، گرانیت، آنتیک، آجر، موزائیک یا کاشی در بخش های متفاوت  ساختمان استفاده نمود. مکان هایی که  ارتباط  با آب دارند مانند استخرها و مخزن های آب و حمام می توان آنرا بکار برد.  بدلیل چسبندگی و اتصال زیاد میتوان آن را بر روی سطح های افقی یا عمودی استفاده نمود.  این محصول  در کاهش زمان اجرای پروژه و تحویل به موقع آن کمک خیلی زیادی می کند. این یعنی کاهش هزینه !

نکات ایمنی استفاده از چسب سنگ هنگام استفاده از آن:

  • مکان محل استفاده باید تهویه مطبوع داشته باشد.
  • موقع مصرف ازعینک استفاده کنید.
  • موقع مصرف از استعمال دخانیات پرهیز نمایید.

حداکثرتا دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد نگهداری نمایید

تعدادی از چسب سنگ های موجود در بازار ایران چیست؟

  • چسب سنگ راگا:

در بازارنسبت به قیمت و کیفیت محصول از جایگاه به مراتب بهتری نسبت به رقبا برخوردار است. در ظروف ۷.۱ و ۱۰ کیلوگرمی با تخفیف ویژه عرضه می‌گردد. قدرت چسباندن  گرانیت، فلزات، کاشی و لوله و سرامیک را دارد. در مقابل مواد شیمیایی و خوردگی و در برابررطوبت و شرایط جوی مقاومت دارد.

چسب جلاسنج وموارد استفاده از آن:
رویال گارنت یکی ازبا کیفیت ترین چسب های بازار است. چسب یووی جلاسنج نامی  آشنا در تولید این محصول می‌باشد که کیفیت محصولاتش  مورد توجه افراد خبره  قرارگرفته است. royalgarnetco مناسب برای چسباندن کوارتز، تراورتن ، سنگ مرمر، گرانیت ، کوارتزیت ، تاسوس ، سنگ چینی و موارد دیگرمی باشد.  دارای رنگی روشن وظاهری شفاف هستند و کاربرد آن آسان میباشد. فرمول‌های ساخت و ترکیب آن، بر پایه مصرف خمیر بنزوئیل پراکسید تولید و اجرا می‌شوند. قطعات متصل شده با آن  بعد از گذشت سال ها کوچکترین حفره ای میانشان ایجاد نمی شود.

 چسب سنگ آنتیک و خرید چسب سنگ را بیان نمایید؟

چسب یووی این چسب خمیری از معروفترین چسب ها برای چسباندن سنگ های آنتیک بوده ومصرف زیادی دارد. امروزه در بسیاری از ساختمان ها از این محصول برای چسباندن سنگ آنتیک به کف و دیوار استفاده میکنند. یکی از مهم ترین دلایل آن نیز این است که این چسب وزن بسیار کمی دارد. که باعث می شود تا وزن ساختمان به صورت کلی کاهش یابد. در شکل 2:چسب یووی مشاهده نمایید.

چسب یووی رویال گارنت

چسب یووی رویال گارنت

شکل 2:چسب یووی

چسب سنگ ملیکا  و خرید چسب سنگ را بدانید؟

چسب ملیکا با پایه سیمانی وموادشیمیایی وپلیمری ساخته میشود وخصوصیت خشک شدن خیلی زیادی دارد. مقاومت مکانیکی بالایی داشته واز مزیت رنگ پذیری زیادی برخورداراست. خرید چسب سنگ  مقاومت زیادی در مقابل  حلال‌های شیمیایی دارد. چسب یووی در اکثرمکان‌ها قابل استفاده است.

چسب پودر چه نوع چسبی است؟

مخلوطی از سیمان و پلیمر می باشد و در دو رنگ مختلف عرضه میشود.

چسب پودر چه نوع چسبی است؟

مخلوطی از سیمان و پلیمر می باشد و در دو رنگ مختلف عرضه میشود.

چسب خمیری برای چسباندن چه نوع سنگی استفاده میشود؟

امروزه در بسیاری از ساختمان ها از این محصول برای چسباندن سنگ آنتیک به کف و دیوار استفاده میکنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *